• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  EVDE KAL DIŞARI ÇIKMA!

  SAĞLIĞIMIZ İÇİN EVDE KAL

  • Part 1
  • Part 2
  Aslan Kral – The Lion King 2019 Full HD izle
  • İzlenme: 2 izlenme
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Tarih:

  FilmSiteleri.net ile dolu dolu HD kalite filmler burada!

  Filmin Konusu: İlk çevrimi 1994 yılında yapılan Aslan Kral, uzun bir aradan sonra bu kez 3D animasyon tekniği kullanılarak yönetmen Jon Favreau kadar çekilip gösterime girmiştir. Son derece başarılı grafikleri ile uyarı çeken film gösterime girdiği daha ilk hafta sonu 185 milyon dolar hasılat yapmayı başarmış ve Amerika Birleşmiş Devletleri’nde tüm zamanların Temmuz ayı gişe rekorunu kırmayı başarmıştır. Film özellikle seslendirme kadrosu ile uyarı çeker. Simba karakterini seslendiren Donald Glover yanında meşhur şarkıcı Beyonce’un Nala karekterine sesini vermesi filmin başarısındaki bir öteki etkendir.

  Film konu olarak yavru bir aslan olan Simba’nın maceralarını konu alır.Yaşadıkları ormanın kralı olan ve öteki bütün hayvanlar kadar büyük bir hürmet gören babası Mufasa’ya hayran bir yavru aslan olarak ormanda son derece mutlu ve huzurlu bir hayat süren Simba, babasının yerini alıp ormanın yeni kralı olmak isteyen amcası Scar’ın planlarından habersiz bir şekilde hayatına devam etmektedir. Başarıyla sonuçlanan haince bir plan sonunda Scar, Simba’nın babası Mufasa’yı öldürerek onun koltuğuna geçer ve ormanın yeni kralı olur. Simba için mutlu ve huzurlu günlar geride kalmış ve hayatının en engebeli dönemine girmiştir. Amcası Scar onu sürgüne gönderek bilinmezin içine atar. Yaşayacağı sayısız macera, atlatacağı onlarca tehlikenin arkasından zamanı geldiğinde geri dönecek ve ayrıca babasının intikamını hem de hakkı plan ormanlar kralı ünvanını geri alacaktır.

  Bir animasyon filmi olmasına karşın büyük küçük herkesin büyük bir beğenisini şampiyon Aslan Kral’ın başarısı şüphesiz rastlantı değildir. 1994 yılında çekilen ilk yapımın bile sadece ülkemizde 800.000 birey tarafından izlendiği hatırlanırsa, yıllar daha sonra bu değin çoğalan teknoloji yardımıyla son derece başarıyla yapılmış yeni versiyonunun başarısı daha iyi anlaşılır. Filmin canlandırma teknikleri pek güzel fakat 3D tekniği doğru kendinizi bazen cıvıl cıvıl bir ormanda, bazen de tehlikelerle dolu karanlıkların içinde hissediyorsunuz. Bilhassa seslendirme kadrosunun mükemmel belirlenerek isimlerin uygun karakterlere verilmesi filmin başarındaki kayda değer detayların başında gelmekte.

  Aslan Kral – The Lion King 2019 filmi sizlere filmsiteleri.net farkıyla sunulmuştur. İlgili kelimeler: Aslan Kral – The Lion King 2019 full hd izle , Aslan Kral – The Lion King 2019 türkçe dublaj tek part izle

 • Tür 2019 Filmleri, Animasyon Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler
 • Etiket
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Aslan Kral – The Lion King 2019 Full HD izle