• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  EVDE KAL DIŞARI ÇIKMA!

  SAĞLIĞIMIZ İÇİN EVDE KAL

  • Part 1
  • Part 2
  • Part 3
  Fire in Paradise 2019 Belgesel Full HD izle
  • İzlenme: 3 izlenme
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Tarih:

  FilmSiteleri.net ile dolu dolu HD kalite filmler burada!

  Filmin Konusu: Cennetteki Yangın, son zamanlarda gösterime giren başarılı belgesellerin başında gelmekte ve yakın tarihe ışık tutacak bir olaya ilişkin canlı tanıklar aracılığı ile anlattığı hikayesi ile son derec başarılı bir çalışmadır.
  Zackary Canepari ve Drea Cooper ikilisinin yönetmenliğini üstlendiği belgelere dayanan 39 dakika boyunca izleyiciyi yaşanmış bir olayın sarsıcı gerçekleri ile yüzleştirmeyi başarır.

  Fire in Paradise orijinal namına sahip Cennetteki Yangın belgeseli 8 Kasım 2018 tarihinde Amerika Birleşmiş Devletleri Kaliforniya eyaletinde yaşanan bir yangına odaklanmıştır. Butte ilçesi yakınlarında Paradise yani Cennet kasabasında bir yangın başlar. İlk başlarda bölgede kamp yapanların yakıp söndürmeyi unuttukları ufak ve banal bir yangın gibi görünmesi yüzünden görevlilerin duyarsızlığını da içine alarak kısa sürede büyür. O Kadar fakat Birleşik Devletler’de son yüzyılda yaşanan en ciddi yangın felaketi halini alacak ve 1 saat kadar bir sürede 85 kişinin yaşamına mülk olacaktır. bununla beraber Cennet kasabasını da tamamıyla değil edip, geride küllerden diğer bir şey bırakmayacaktır.

  Belgeli, bu korkunç yangından hayatta kalmak için yapılan mücadelelere odaklansa da, epeyce sarsıcı bir arka plana sahip. Yangının birincil aşamasından itibaren kayıt altına alınan görüntüler eşliğinde izleyiciye aktarılan bu korkunç dramı güzel kılmak için başka unsurlarda eklenmiş. Yangından sağ olarak kurtulmayı başaranların, söndürme çalışmalarına katılanların ağzından paylaşılan hikayelerle desteklenen Fire in Paradise, hayatta kalmak için veya hayat kurtarmak için yapılan doğaüstü mücadeleyi başarıyla aktarıyor.

  Belgeselin hammaddesi ağırlıklı olarak cep telefonu kayıtlarından elde edilmiş görüntüler. Yangının sonuçlarına dair devlete ait veriler ise felaketin boyutlarını gözler önüne seriyor: 85 ölü, 16,5 milyar dolarlık fiziksel hasar ve 18. 804 adet adamakıllı imha olmuş inşa.

  Ve bütün bu kül ve is kokusu aralarında çaresizce dolanıp, bir zamanlar evi olan yerde bundan böyle kullanılamaz ülkü gelmiş eşyalarına dokunup gözü yaşlı halk müziği. adeta 36.000 insanın hayatı küçük bir kamp ateşi ile kısa sürede mahvolabiliyor. Cennet’te yaşadıklarını zannedenler de kendilerini bir anda cehennemin tam orta uygun bulabiliyor.

  Fire in Paradise 2019 Belgesel filmi sizlere filmsiteleri.net farkıyla sunulmuştur. İlgili kelimeler: Fire in Paradise 2019 Belgesel full hd izle , Fire in Paradise 2019 Belgesel türkçe dublaj tek part izle

 • Tür 2019 Filmleri, Belgeseller, Türkçe Dublaj Filmler
 • Etiket
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Fire in Paradise 2019 Belgesel Full HD izle