• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  EVDE KAL DIŞARI ÇIKMA!

  SAĞLIĞIMIZ İÇİN EVDE KAL

  • Part 1
  Hover 2018 Full HD izle
  • İzlenme: 2 izlenme
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Tarih:

  FilmSiteleri.net ile dolu dolu HD kalite filmler burada!

  Filmin Konusu: Matt Osterman’ın ilk uzun metraj film denemesi olarak karşımıza meydana çıkan filmde başrolleri Cleopatra Coleman ve Shane Coffrey paylaşıyor. Bilim kurgu türünün klasikleri arasına girmeyi çoktan başarmış gibi görünen filmin konusu yakın gelecekte geçiyor. İnsanlığın gelecekte aleyhinde karşıya kalması muhtemel sorunları üzerine başarılı bir alıştırma olarak uyarı çeken filmin yönetmeni, Hollywood dünyasında “ikinci derslik “olarak tanımlanan oyunculardan kurduğu kadrodan aldığı performans ile herkesi şaşırtmış durumda. Bilhassa Cleopatra Coleman, kendisine yakıştırılan “ikinci sınıf “ oyuncu benzetmesine nazire yaparcasına, büründüğü karakterin bütün özelliklerini aktarmayı ustalıkla başarıyor. Bunu nasıl yapabildiğini merak eden çok eleştirmen var.

  Hover Filmin konusu reel hayatta da dünyanın geleceğinde yaşanması muhtemel en büyük sorunlardan biri olan, gıda kaynaklarının değil olması üzerine kurulu. Yakın gelecekte bir süre diliminde, dünyadaki kuraklık tehlikesine tabi olarak susuzluk ve özlem bölge bölge kendini tamamen hissettirmektedir. Buna rağmen halk müziği zaten kıt olan su kaynaklarını dürüst şekilde kullanmamakta ısrar etmektedir. Kuraklığın getirdiği en büyük sorunlardan biri de tarım arazilerinin yeterli miktarda sulanmamasıdır. Bunun da yakın zamanda arzu tehlikesi yaratması kaçınılmazdır. Tehlikenin haberdar hükümetler kendi aralarında bir plan yaparak tarıma elverişli arazi aramaya başlarlar ve bunun için de dronlardan kullanmak isterler. Bu sayede dronlar yardımı ile yeni araziler keşfedeceklerini ummaktadırlar. Ancak yavaş yavaş insanların eline geçmeye başlayınca silah olarak kullanılmaya başlanır.

  Film, bilim-kurgu türüne ait olmasına rağmen gelecekte dünyayı bekleyen fazla önemli bir soruna realist yaklaşımı ile dikkat çekiyor. Filmin izleyicilerine verdiği mesaj, bir nevi tüm insanlara dikkat niteliğinde. Son derece sağlam bir senaryosu da olan Hover, özellikle diyalogların içerdiği vurgularla izleyiciyi filmin süresi baştan başa kendine bağlamayı başarıyor. Holywood ortalamalarına, özellikle bilim-kurgu türlerine kadar düşük sayılabilecek bir bütçe ile çekilmesine karşın son derece başarılı bir yapım olarak karşımıza meydana çıkan film, gösterildiği her ülkede önemli sayılabilecek gişeler elde etti. Filmin başarısındaki asıl neden ise yönetmen ile oyuncular arasındaki uyumdan kaynaklandığı anlaşılıyor.

  Hover 2018 filmi sizlere filmsiteleri.net farkıyla sunulmuştur. İlgili kelimeler: Hover 2018 full hd izle , Hover 2018 türkçe dublaj tek part izle

 • Tür 2018 Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler
 • Etiket
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Hover 2018 Full HD izle