• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  EVDE KAL DIŞARI ÇIKMA!

  SAĞLIĞIMIZ İÇİN EVDE KAL

  • Part 1
  • Part 2
  Karantina – Quarantine 2008 Full HD izle
  • İzlenme: 4 izlenme
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Tarih:

  FilmSiteleri.net ile dolu dolu HD kalite filmler burada!

  Filmin Konusu: İnsanların yataklarında uyumuşken işlerine sürekli kişilerin hikayesine odaklanılan Karantina filmi 2008 yılında Quarantine ismiyle vizyon yapan salgın ve virüs temalı yapımlardan biridir. Televizyonda muhabirlik yapmakta olan Angela’nın işi geceleri çarpıcı hikayeler yakalayıp bunları yayınlamaktır. Yaptığı reality show ile güzel bir reyting yakalayan genç bayan muhabirin hayatı gece gelen bir ihbar ile değişecektir. Onun kameramanlığını üstlenen Vidal ve Scott ile birlikte bir itfaiyecinin gece vardiyasına dahil olmaya karar verirler.

  Karantina izle, itfaiye ekibine gece gelen bir acil durum çağrısı üstüne şehirde yer alan ufak bir apartmana hemen giderler. Gittiklerinde etrafı polislerin çevirdiği ve üçüncü katından çığlık seslerinin duyulduğu bu dehşet yere varmışlardır. görüntüler yakalayacaklarına ikna olan kameramlarla birlikte bu olayı kaçırmak istemeyen Angela Vidal çekim yapma konusunda son derece kararlıdır. Araştırmayı ilerletmek için aparmana giren ekip üstü başı kanlı bir kadının farkeder ve polis memurunu görebilen bayan onun üzerine atlayıp dişlerini geçirir. Çeper baskı nefes bölge ve heryeri çizik içinde olan bayan korkunç görünmektedir. Acele olarak aparmanı terk edip destek zorlama seslenmek için çıkışa ilerlediklerinde Hastalık Teftiş Merkezinin binayı kitlediğini yani karantinaya aldığını bütün giriş ve çıkışların mühürlendiğini görürler. Bütün irtibat araçları ve düya ile bağı koparılan apartman içinde mahsur kalan cümbür cemaat bir açıklama beklese bile kimseden haber alamadıkları için büyük panik yaşarlar. Bina sakinleri birlik olup teftiş gerçekleşene değin güçlerini birleştirmeyi düşünse bile bir ölüm vakasının daha yaşanmasıyla işler çığrından çıkmıştır.

  John Erick Dowdle’in yönetmenliğini üstlendiği Karantina filminin senaryosu Drew Dowdle ve Jaume Balagueró kadar kaleme alındı. Jennifer Carpenter, Steve Harris ve Jay Hernandez’in oynadığı Quarantine’yı türkçe dublaj izleyebilirsiniz. Karantina 2008 Türkçe Dublaj izleyecek korku severlere başarılı bir üretim keyfi dilemekteyiz.

  Karantina – Quarantine 2008 filmi sizlere filmsiteleri.net farkıyla sunulmuştur. İlgili kelimeler: Karantina – Quarantine 2008 full hd izle , Karantina – Quarantine 2008 türkçe dublaj tek part izle

 • Tür 2008 Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri
 • Etiket
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Karantina – Quarantine 2008 Full HD izle