• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  EVDE KAL DIŞARI ÇIKMA!

  SAĞLIĞIMIZ İÇİN EVDE KAL

  • Part 1
  Paradise Hills 2019 Full HD izle
  • İzlenme: 3 izlenme
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Tarih:

  FilmSiteleri.net ile dolu dolu HD kalite filmler burada!

  Filmin Konusu: Genç bir kadının babasının intiharı sonrasın da yaşadıkları olayları işleyen Paradise Hills dram ve harika kurgunun birleşmesi ile taçlandırılmayı başarmış. Alice Waddington yönetmenliğini yaptığı filmin başrol oyuncusu ise Emma Roberts’dır. İsponyal yapımı olan film şahane türde film sevenler kadar tam anekdot almayı başararak ayrıcalığını ortaya koymuş durumda.

  Babasının intiharı sonrasın da büyük bir boşluğa düşen Uma’nın hayatı filme an be an işlenerek izleyiciye aktarılmayı başarmış. Babasının sahip olduğu şirketi sahtekârlıkları ile bölge Son Prescott’ın hırsının genç kadına yaşattıkları nedeniyle filmde oldukça güzel sahneler yer alıyor. Son Prescott’ın Uma’ya aleyhinde bir alaka duymaya başlaması ile başlayan olaylar filmin akışını değiştirerek bambaşka bir boyuta taşımaktadır.
  Son Prescott hayalindeki kadını ele geçirmek ve aklını yıkayarak kendine aşık edebilmek için birçok ayrı yola başvurmaktadır. Her şeyden habersiz olan ve saf duyguları ile her şeyi kabul eden umanın bir tesise gitmesi ile olaylar farklı bir boyut kazanır. Kendilerini göndermek istenen tesisin ne olduğundan ve kim kadar yönetildiğinden habersiz olarak izole edilmiş bu tesise giden Uma’yı birçok mecare bekliyordur. Bu tesis içerisinde varlıklı ailelerin kızları kocaman bir eğitim görebilmek için gönderilmektedir. Kadınların gösterişli olabilmesi, görgü kurallarına peyderpey uymayı ve belirtilen profilleri oluşturabilmek için yapılandırılmış olan bu tesis sahiden hiç de göründüğü gibi değildir.

  Uma’nın bu tesise girmesi arkasından yanlış dışarı giden bir şeylerin olduğunu anlaması ve harekete geçmesi çok zamanını almayacaktır. Umanın ilk günlerde aldığı dersler her ne dek hatasız görünse de reel böyle değildir. Esrarengiz bir düşeş tarafından yönetilen bu tesisin birbirinden öbür ve gizli tutulan çoğu özelliği bulunmaktadır. Kendini en iyi ve net şekilde açıklama etmeyi seven Uma’nın tesiste Yu, Chloeve, Amarna ile tanışması ve kısa vakit daha sonra arkadaşlık kurması ile her şey açıklığa kavuşmaya başlar. Umanın bu tesiste edindiği arkadaşlıklar ile ilk günler büyüleyici geçse de sonrasın da tesiste yanlış dışarı giden bir şeyler olduğunu fark etmesi süre almayacak ve serüven hızla başlayacaktır. Arkadaşların tesisten kaçmak için yaptıkları olaylar ve sıralı gelen maceralar zirve noktasına ulaşacaktır. Paradise Hills 2019 izleyicilerine güzel seyir diliyoruz.

  Paradise Hills 2019 filmi sizlere filmsiteleri.net farkıyla sunulmuştur. İlgili kelimeler: Paradise Hills 2019 full hd izle , Paradise Hills 2019 türkçe dublaj tek part izle

 • Tür 2019 Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler
 • Etiket
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Paradise Hills 2019 Full HD izle