• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  EVDE KAL DIŞARI ÇIKMA!

  SAĞLIĞIMIZ İÇİN EVDE KAL

  • Part 1
  • Part 2
  Recovery Boys 2018 Türçe Belgesel Full HD izle
  • İzlenme: 1 izlenme
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Tarih:

  FilmSiteleri.net ile dolu dolu HD kalite filmler burada!

  Filmin Konusu: İlk olarak 1 Mayıs 2018 tarihinde gösterime girdiğinde büyük alkış toplayan Recovery Boys, son derece etkin bir belgelere dayanan yapımdır. Yönetmen koltuğunda oturan Elain McMillion Sheldon bununla beraber yapımcılardan biri olması, bu inanılmaz belgeselin başarısında etkin rol oynamıştır. Öteki yapımcılar Kristi Jacopson ve Kerrin Sheldon da bu alıngan konunun dürüst anlatımında büyük pay sahibidir. Keza Ellein McMillon Sheldon’un gene aynı bir konuyu merkeze alarak işlediği Heroin isimli belgeselinin Oscar ödüllerine namzet gösterildiğini unutmamak gerekir.

  Belgeli uyuşturucu bağımlılığından kurtulmak isteyen dört gencin bu zamanda yaşadıkları üzerine odaklanmıştır. Jeff, Ryan, Rush ve Adam adındaki gençler topluma tekrar katılmadan önce çiftçilik ile meşgul bir topluluğun arasına alınarak rehabilite sürecine girerler. Belgelere Dayanan baştan başa gençlerin mücadelerine tanık olurken bununla birlikte ruh dünyalarında yaşadıkları çelişkileri de hisseden seyirciler için epeyce sarsıcı bir çalışma özelliğini taşımaktadır. Merkezinde her ne dek uyuşturucudan kurtulmak isteyen gençlerin ruh dünyası olsa da, bu konu üzerinden yaptığı farklı açılımlarla da uyarı çekmektedir.
  Uyuşturucu yanında genç bir erkek olmanın verdiği ağırlıklar, dostluk bağları ve çatışmaları, kuşak bağımlılığı gibi konulara da değinmesi açısından Recovery Boys, son derece başarılı bir çalışmadır. Çiftlik ortamında bir araya gelen bu dört gencin hayatın zorlukları aleyhinde acemi kalmaları nedeni yaşadıkları zorluklar, iniş çıkışlar ustalıkla işlenirken, belgeselin esas konusundan muhakkak sapılmamıştır.

  Recovery Boys, uyuşturucu ve onunla uğraş yöntemlerine farklı bir yaklaşım sunması açısından oldukça önemli bir yapımdır. Bu mücadelede etkin roller üstlenmiş şüphesiz böylece fazla kuruluş ve sivil toplum örgütü vardır; fakat bilhassa gençlerin topluma geri dönmeden önce çiftlik tarzı toplumda kendilerini bulmaları önemlidir. Belgelere Dayanan her tarafında her gencin kendi sesinden aktarılan hikayeler yolu ile bu süreçte neler yaşadıklarına ve hissettiklerine tanık olan izleyiciler, Recovery Boys’dan epeyce etkilenmişlerdir.
  Banal bir uyuşturucu ile çaba belgeseli olmasa da, derdini anlatmayı çok iyi bir şekilde başararak amacına ulaşmıştır. Her ebeveynin erişkinliğe ulaşmış çocuklarıyla mutlaka oturup izlemesi öğüt edilir.

  Recovery Boys 2018 Türçe Belgesel filmi sizlere filmsiteleri.net farkıyla sunulmuştur. İlgili kelimeler: Recovery Boys 2018 Türçe Belgesel full hd izle , Recovery Boys 2018 Türçe Belgesel türkçe dublaj tek part izle

 • Tür 2018 Filmleri, Belgeseller, Türkçe Dublaj Filmler
 • Etiket
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Recovery Boys 2018 Türçe Belgesel Full HD izle