• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  EVDE KAL DIŞARI ÇIKMA!

  SAĞLIĞIMIZ İÇİN EVDE KAL

  • Part 1
  • Part 2
  The Call of the Wild – Vahşetin Çağrısı 2020 Full HD izle
  • İzlenme: 2 izlenme
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Tarih:

  FilmSiteleri.net ile dolu dolu HD kalite filmler burada!

  Filmin Konusu: The Call of the Wild filmi Harrison Ford başrolüyle izleyeceğimiz, Jack London roman uyarlaması olan bir 2020 filmi. Aksiyon, aile ve dram türlerinde rastlayabileceğiniz filmin Türkçesi Vahşetin Çağrısı.

  Chris Sanders’ın yönetmenlik becerilerini konuşturduğu Vahşetin Çağrısı filminin senaryosunu romandan alıp beyazperdeye uyarlayan ad ise bir Oscar adaylığı yer alan Michael Green. Green, her ne dek bu filmde senarist rolünde olsa da fiilen prodüktör olarak da bir takım film ve dizilerde kendisini görmek olası.

  Star Wars hayranlarının en çok Han karakteriyle bileceği, Indiana Jones severlerin ilk elden tanıyacağı ve daha böylece çok önemli yapımda rolü yer alan sanatkâr oyuncu Harrison Ford The Call of the Wild filminde John Thornton karakterine yaşam veriyor. Vahşetin Çağrısı filminde John Thornton’un Buck isimli müthiş ötesi bir köpekle kurduğu alışılmadık ve güvene dayalı ilişkiyi ve birlikte yaşadıkları maceralar konu alınıyor.

  The Call of the Wild filminin konusu gerçekten St. Bernard ile İskoç Collie köpek ırklarının bir melezi olan büyük ve rahat bir kalbe sahip Buck isimli köpeğin capcanlı bir hikayesini anlatıyor. Buck doğrusu Kaliforniya, Santa Clara County’de yer alan endişesiz kaygısız olduğu ve gayet mutlu bir şekilde yaşadığı evinden aniden çalınıyor ve Alaska, Skagway’de satılmak üzere ve sonra da 1890’ların sonunda Klondike Altın Madenciliği zamanında Yukon, Dawson City’ye dek getirilmek üzere yola çıkıyor. Altın Madenciliği vaktinde zinde kızak köpekleri olağanüstü revaçtayken, kızak ekibine dahil edilen Buck’ın kızağın en önünde kendine yer edinmesi pek de uzun sürmüyor. Ayrıca şımartılmış, hem acı çekilmiş ama gerçi vazgeçmemiş bir köpek olan Buck en sonunda son sahibi olacak olan John Thornton ile tanışıyor ve birlikte Yukon ile Alaska arasındaki Arctic Circle adı bahşedilen bir yerin yakınlarına dürüst yola koyuluyorlar.

  Ayrıca Harrison Ford hayranlarını keza de köpek severleri aynı noktada buluşturan The Call of the Wild – Vahşetin Çağrısı filmini altyazılı izlemek isteyen herkesi bekleriz. derhal sinema çekimi mevcut olan The Call of the Wild filmini daha nitelikli görüntüyle izlemek isterseniz full olarak bizi takipte kalın.

  The Call of the Wild – Vahşetin Çağrısı 2020 filmi sizlere filmsiteleri.net farkıyla sunulmuştur. İlgili kelimeler: The Call of the Wild – Vahşetin Çağrısı 2020 full hd izle , The Call of the Wild – Vahşetin Çağrısı 2020 türkçe dublaj tek part izle

 • Tür Aksiyon Filmleri
 • Etiket
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  The Call of the Wild – Vahşetin Çağrısı 2020 Full HD izle