• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  EVDE KAL DIŞARI ÇIKMA!

  SAĞLIĞIMIZ İÇİN EVDE KAL

  • Part 1
  Transformers 2 Yenilenlerin İntikamı 2009 Full HD izle
  • İzlenme: 2 izlenme
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Tarih:

  FilmSiteleri.net ile dolu dolu HD kalite filmler burada!

  Filmin Konusu: Dünyaca ünlü serinin 2. halkası olan Transformers 2: Yenilenlerin İntikamı, bilim – kurgu hayranları için benzersiz bir görsel davet sunmaktadır. Serinin birincil filmi üzerinden 2 sene geçtikten sonradan çekilen filmin yönetmen koltuğunda ilkinde olduğu gibi Michael Bay oturmakta, yapımcılığını ise hepimizin başarılı yönetmenlik deneyimlerinden tanıdığı Steven Speilberg üstlenmiştir. Genç kızların sevgilisi Josh Duhamel, güzeller güzeli Megan Fox yanına genç kuşağın başarılı aktörlerinden Shia LaBeouf gibi isimlerden oluşan oyuncu kadrosu son derece güçlüdür.

  Transformer 2: Yenilmezlerin İntikamı, Sam Witwich’in Transformers’ın tarihini araştırmaya koyulduğu bölümle başlar. Araştırmasını derinleştirdikçe makinelerin köklerine dair son derece acayip bilgilere ulaşmaktadır. Bu bilgiler hayret verici olmakla birlikte dünyanın gelecekte marua kalacağı tehlikelere karşısında da ipuçları vermektedir. Deceptionslar ise Sam’in bu araştırmasından haberdar olmuşlar ve bilgilerin peşine düşmüşlerdir. Bunun amaçlarına gelmek için kötülükte sınır tanımamakta ve önlerine gelen her şeyi yıkıp geçmektedirler. Dünya bu canavar ruhlu makineler kadar bir kez daha korkutma altındadır. Darı’da bulunan Giza piramitlerinde kozlarını paylaşmaya hazırlanan iki taraf için burayı özel kılan niçin, araştırmalar sonucunda ortaya meydana çıkan tapınak bölgesi olmasıdır.

  Serinin ilk filminin yakaladığı başarı arkasından ikincisi çekilen Transformers 2: Yenilmezleri İntikamı, bilim-kurgu dalında son derece etkili sahnelere sahiptir. Yüksek maliyeti nedeni ile sinema sektöründe az kullanılan teknolojiden de yararlanılarak çekilen öyle fazla sahnede fazla sayıda figüran da rol almış, özellikle görsel efektler izleyiciler kadar oldukça beğenilmiştir.
  Filmin başarılı olmasındaki etkenlerden biri de kuşkusuz Steven Spielberg’in yapımcı koltuğunda oturmasıdır. Filmden beklentilerini Yönetmen Michael Bay’a dürüst olarak aktarması baştan sona kafalarındaki projeyi doğru olarak perdeye yansıtan ikili, ortaya bu bilim-kurgu klasiğini çıkarmayı başarmışlardır.
  Bunun yanına şüphesiz oyuncuların performansını da unutmamak gerekir. Bilhassa Megan Fox’un ikinci filmdeki performansı oldukça beğenilmiş, ona eşlik eden Josh Duhamel de takdir toplamıştır. Bu sayede gişede de oldukça galibiyet elde eden Transformers 2 yapımcısının yüzünü güldürürken, dünyanın bambaşka ülkelerinde kendi izleyici kitlesini oluşturmayı bilmiştir.

  Transformers 2 Yenilenlerin İntikamı 2009 filmi sizlere filmsiteleri.net farkıyla sunulmuştur. İlgili kelimeler: Transformers 2 Yenilenlerin İntikamı 2009 full hd izle , Transformers 2 Yenilenlerin İntikamı 2009 türkçe dublaj tek part izle

 • Tür 2009 Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler
 • Etiket
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Transformers 2 Yenilenlerin İntikamı 2009 Full HD izle