• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  EVDE KAL DIŞARI ÇIKMA!

  SAĞLIĞIMIZ İÇİN EVDE KAL

  • Part 1
  Transformers 4 Kayıp Çağ 2014 Full HD izle
  • İzlenme: 2 izlenme
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Tarih:

  FilmSiteleri.net ile dolu dolu HD kalite filmler burada!

  Filmin Konusu: 2014 yapımı Transformers: Kayıp Devir filmi Transformers serisinin 4. filmi olarak karşımıza çıkıyor. Asıl ismiyle Transformers: Age of Extinction olarak bildiğimiz bu inanılmaz bilimkurgu filmi serinin öteki filmlerinde de olduğu gibi 1965 doğumlu, meşhur yönetmenlerden Michael Bay’in elinden çıkma.

  Transformers Kayıp Çağ filminin senaristi ise Dumbo, Halka, Kabuktaki Hayalet gibi filmlerin de senaristliğini yapmış olan Ehren Kruger. Transformers 4. filmin başrolünde Cade Yeager karakterine hayat veren yetenekli ve sanatçı oyuncu Mark Wahlberg yer alırken, Wahlberg haricinde filmde göreceğimiz öteki önemli isimler ise Nicola Peltz ve Jack Reynor. 92 doğumlu olan Reynor’ı Shane Dyson rolünde ve 95 doğumlu olan Peltz’i ise Tessa Yeager rolünde izliyoruz.

  Transformers Kayıp Çağ filminin konusuna göre, Otobotlar ile Deseptikonların Şikago’daki savaşı sonrasında, insanların az daha hepsi tüm bu ufo robotları birer tehdit olarak görür. Bu yüzden CIA ajanı olan Harold Attinger da tek amacı bu robotları avlamak olan bir birim kurar fakat gerçekten bu birimin oluşmasına destek veren başlıca şey Optimus Prime’ı arayan başka bir ufo robottur. Robotik uzmanı Cade Yeager eski bir kamyonet alır ve birazcık analiz yapmasının ardından bunun bir Transformer olduğunu düşünür. Ona zor verdiğinde ise gerçekte onun Optimus Prime olduğunu öğrenecektir. sonra av birimi Optimus’u ararken, Optimus Cade ve kızı Tessa’nın kaçmasına takviye eder, oysa avcı tarafından peşine düşüp takip edilir. Yeager ise aldığı teknoloji parçasından yola çıkarak daha pozitif şey öğrenir ve Joshua Joyce ismindeki bir adamın işin parçası olduğunu anlayıp onu aramaya başlar.

  Sevinçle izleyebileceğiniz en iyi hızlı filmlerden biri olan Transformers film serisinin 4. filmi olan Transformers Kayıp Çağ Türkçe Dublaj izleyicilerinin adam başına fantastik bir seyir diliyoruz.

  Transformers 4 Kayıp Çağ 2014 filmi sizlere filmsiteleri.net farkıyla sunulmuştur. İlgili kelimeler: Transformers 4 Kayıp Çağ 2014 full hd izle , Transformers 4 Kayıp Çağ 2014 türkçe dublaj tek part izle

 • Tür 2014 Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler
 • Etiket
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Transformers 4 Kayıp Çağ 2014 Full HD izle