• Film İstek
 • Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  EVDE KAL DIŞARI ÇIKMA!

  SAĞLIĞIMIZ İÇİN EVDE KAL

  • Part 1
  Woody Woodpecker 2017 Full HD izle
  • İzlenme: 3 izlenme
  • Yorum: Yorum yapılmamış
  • Tarih:

  FilmSiteleri.net ile dolu dolu HD kalite filmler burada!

  Filmin Konusu: Ağaçkakan Woody, orijinal adıyla Woody Woodpecker 2019 yılı Amerikan yapımı bir filmdir. Ağaçkakan Woody filminin yönetmen koltuğunda Alex Zamm oturmaktadır. Filmin senaristliğini ise William Robertson, Walter Lantz, Ben Hardaway ve yönetmen koltuğundaki Alex Zamm üstlenmiştir.

  Ağaçkakan Woody filminin başrollerini Transformers ve Ben 10: Omniverse çizgi filmlerinden tanıdığımız Eric Bauza, Görevimiz risk 3, Yıldız Gemisi Askerleri filmlerinden ve Psych dizisinden tanıdığımız Timothy Omundson, Summer of 84, The Good Doctor ve Fargo filmlerinden tanıdığımız Graham Verchere, Canavar Kamyonlar, Fikir, Fringe ve Oce Upon a Time in Wonderland filmlerinden tanıdığımız Jordana Largy, When Red is White ve Zeroville filmlerinden tanıdığımız Thaila Ayala, Diriliş, Şansa Bak filmlerinden ve Arrow dizisinden tanıdığımız Adrian Glynn McMorran ve Date My Dad, tobot ve Barbie & Her Sisters in the Great Puppy Adventure filmlerinden tanıdığımız Chelsea Miller paylaşmaktadır. Filmde Woody Woodpecker karakterine Eric Bauza, Lance Walters karakterine Timothy Omundson, Tommy Walters karakterine Graham Verchere, Samantha Bartlett karakterine Jordana Largy, Vanessa karakterine Thaila Ayala, Otis Grimes karakterine Adrian Glynn McMorran, Nate Grimes karakterine Scott McNeil ve Jill Ferguson karakterine Chelsea Miller hayat vermiştir.

  Kırmızı kafalı, sevimli ve hiperaktif ağaçkakan ormanda yaşamaktadır. Bir gün büyük bir gürültüyle uyanır. Büyük şehirde yaşayan bir avukat ve ailesi Woody’nin yaşadığı ormana konut yaptırmak istemektedir. Buna önlemek isteyen haylaz ağaçkakan Woody elinden geleni ardına koymayarak avukatta savaşacaktır.

  Animasyon, komedi ve aile filmlerini sevenlerin beğeneceğini düşündüğümüz Ağaçkakan Woody filmini mutlaka izleyiniz. Woody Woodpecker 2017 Türkçe Dublaj izleyenlere hoş bir animasyon seyri dileriz.

  Woody Woodpecker 2017 filmi sizlere filmsiteleri.net farkıyla sunulmuştur. İlgili kelimeler: Woody Woodpecker 2017 full hd izle , Woody Woodpecker 2017 türkçe dublaj tek part izle

 • Tür 2017 Filmleri, Animasyon Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler
 • Etiket
 • Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  Woody Woodpecker 2017 Full HD izle